Farní nástěnka

Více na VIDEO:

Naléhavý úmysl Celosvětové sítě modlitby s papežem na měsíc

Úmysl pro růže růžencovou:

2024 modlitby s papezem

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuálně...

Prosíme, zařaďte v nejbližší neděli do ohlášek následující text:

uvedeni_do_uradu_-_plakat

Papež František jmenoval 9. února Mons. Josefa Nuzíka 15. arcibiskupem olomouckým.

S radostí vás proto zveme na slavnostní uvedení nového arcibiskupa do úřadu, které proběhne v sobotu 13. dubna v 10 hod. v olomoucké katedrále.

V tento mimořádný den pro naši arcidiecézi, můžete ještě odpoledne využít nabídku prožít ve 14.00 modlitbu chval v kostele Panny Marie Sněžné a v 16.00 slavnostní koncert v kostele sv. Mořice.

Důležitá informace: kdy by se chtěl osobně zúčastnit této akce, je možné, ale z tím, že tým připravující celou akcií žádá nahlášení počtu účastníků. Proto během týdne nahlaste předpokládaný počet zájemců farářovi…

Radio Proglas   a    Televize Noe - živé vysílání

DUCHOVNÍ SLUŽBA