Tábory pořádáme 10 let, původně šlo o farní, časem s námi začaly jezdit děti z různých farností a obcí. Teď fungujeme jako mezifarní tábor, který chceme nabídnout především ve farnostech, které vlastní farní tábor nemají. Nechceme přetahovat děti, ale dát možnost jet na křesťanský tábor všem :)

Rádi bychom, pokud byste mohl náš tábor nabídnout ve vaší farnosti či farnostech.
V příloze zasílám plakát. Pokud je pro vás komplikované zajistit tisk, dodáme plakát v tištěné formě.
Pokud byste pozvání na tábor chtěl zařadit do ohlášek, můžeme Vám poslat krátký průvodní text.
A pokud byste nám dal tu možnost a ocenil to, rádi přijedeme osobně a s Vaším svolením bychom na konci některé nedělní mše svaté mohli tábor představit a potenciální účastníky pozvat. Rozdáme plakáty, letáčky, budeme k dispozici pro dotazy.

Věříme, že s Božím vedením děláme dobrou věc. Více o našich táborech na www.bozitabory.cz

Děkujeme.
Za ,,Boží“ tábory