14.00 modlitbu chval v kostele Panny Marie Sněžné

15.00 adoraci s požehnáním v kostele Panny Marie Sněžné

16.00 slavnostní koncert v kostele sv. Mořice.

S tímto emailem vám zasíláme plakát v elektronické podobě, grafiku pro farní weby a grafiku pro sociální sítě. K mailu také přikládáme elektronický formulář, který každý farář za svoji farnost odešle nejpozději do 23. 3. 2024 a to i v tom případě, že se nikdo z farnosti uvedení do úřadu nezúčastní. Plakát v tištěné podobě a podněty k duchovní přípravě k uvedení arcibiskupa vám zašleme později spolu s ACO. Veškeré další informace budou postupně zveřejňovány na webu arcibiskupství na adrese: ado.cz/inaugurace.

Prosíme, zařaďte v nejbližší neděli do ohlášek následující text:

Papež František jmenoval 9. února Mons. Josefa Nuzíka 15. arcibiskupem olomouckým. S radostí vás proto zveme na slavnostní uvedení nového arcibiskupa do úřadu, které proběhne v sobotu 13. dubna v 10 hod. v olomoucké katedrále. V tento mimořádný den pro naši arcidiecézi, můžete ještě odpoledne využít nabídku prožít ve 14.00 modlitbu chval v kostele Panny Marie Sněžné a v 16.00 slavnostní koncert v kostele sv. Mořice.

Děkujeme za vaši vstřícnost i spolupráci, kterou hodně pomůžete organizátorům.

uvedeni_do_uradu_-_plakat